niedziela, maj 16, 2021

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

SPRAWOZDANIE Z KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ

W dniach od 15 do 29 marca 2021r. w naszej szkole odbywał się konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną. Wszystkie prace wykonane przez uczestników zachwycały pomysłowością oraz ilością pracy, jaką uczniowie włożyli w ich przygotowanie. Prace konkursowe były oceniane pod względem zgodności z tematem, techniki wykonania kompozycji, estetyki oraz kreatywności. Miejsce pierwsze zajął uczeń klasy 2b - Patryk Nogalski, miejsce drugie zajęła uczennica klasy 2e – Weronika Cichy, a miejsce trzecie zajął uczeń klasy 2f – Dawid Zając. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

mgr Katarzyna Grabowiecka-Kącka opiekun koła dekoratorskiego