środa, czerwiec 16, 2021

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

Konkurs w ramach projektu „From VET to WOW”

Fundacja Wspierania Rozwoju Innowacji i Kreatywności „InnCrea” zorganizowała  konkurs „Szkoła najlepsza we współpracy ze światem pracy”. Celem konkursu było zaprezentowanie ciekawych przykładów współpracy 
pomiędzy szkołami prowadzącymi kształcenie zawodowe a światem pracy. 
Nauczyciele: Halina Błachacz i Piotr Kordzikowski przygotowali ankietę konkursową opisującą działania naszej szkoły. Szkoła nasza uzyskała  w konkursie  wyróżnienie. 
W dniu 20 listopada 2014r w szkole odbyło się spotkanie partnerów projektu From VET to WOW. Uczestnicy spotkania – partnerzy projektu i reprezentanci szkół z Holandii, Hiszpanii i Szwecji oraz osoby reprezentujące Fundację InnCrea zwiedzili szkolne pracownie i sale dydaktyczne, oglądnęli prezentację dotyczącą działalności naszej szkoły.
 
W dniu 21 listopada 2014r odbyła się Gala wręczenia nagród konkursu. Dyplom wyróżnienia odebrał obecny na Gali dyrektor szkoły Pan Marian Bednarek.