poniedziałek, wrzesień 16, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

Ostatnie wolne miejsca! Nie zwlekaj!

Absolwencie gimnazjum/szkoły podstawowej!

Zapisz się do naszej szkoły!

Spartakiada uczniów klas pierwszych

6 września 2019 r. na stadionie MOS Kraków Wschód uczniowie klas pierwszych brali udział w szkolnych zawodach lekkoatletycznych. Młodzież rywalizowała w czterech konkurencjach: biegu na 100 m, biegu na 400 m, pchnięciu kulą oraz skoku w dal, rozgrywanych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Po podsumowaniu wyników wyłoniono zwycięzców w poszczególnych konkurencjach.

Bieg na 100 m

Chłopcy                                                                                         Dziewczęta

I m         Filip Piskorz kl. 1b                                                         I m         Weronika Niemiec kl.1a

II m        Kacper Grela kl. 1Ta                                                    II m        Maria Gugała kl. 1e

III m       Grzegorz Nowakowski kl. 1Ta                              III m       Weronika Wróbel kl. 1e

 

Bieg na 400 m

Chłopcy                                                                                         Dziewczęta

I m         Filip Piskorz kl. 1 b                                                        I m         Weronika Niemiec kl. 1a

II m        Grzegorz Nowakowski kl. 1Ta                               II m        Weronika Wróbel kl. 1e

II m        Łukasz Płaza kl. 1a                                                       III m       Maria Gugała kl. 1e

IV m       Dominik Baran kl. 1f

 

Pchnięcie kulą

Chłopcy (5 kg)                                                                              Dziewczęta (3kg)

I m         Łukasz Płaza kl. 1a                                                       I m         Weronika Niemiec kl. 1a

II m        Dominik Kolec kl. 1f                                                     II m        Natalia Dworaczek kl. 1a

III m       Arkadiusz Mucharski kl. 1Ta                                  III m       Maria Gugała kl. 1e

 

Skok w dal

Chłopcy                                                                                         Dziewczęta

I m         Dominik Baran kl. 1f                                                    I m         Weronika Niemiec kl. 1 

II m        Łukasz Płaza kl. 1a                                                      II m        Maria Gugała kl. 1e

III m       Wojciech Witek kl. 1Ta                                             III m       Zuzanna Jabłońska kl. 1a

 

Dodatkowo podliczono punkty do wieloboju lekkoatletycznego. Najlepszymi wieloboistami zostali wśród chłopców: Łukasz Płaza z kl. 1a (237 pkt), Filip Piskorz z kl. 1b (212 pkt), Dominik Baran z kl. 1f (172 pkt), Grzegorz Nowakowski z kl. 1Ta (172 pkt), Dominik Kolec z kl. 1f (158 pkt), Arkadiusz Mucharski z kl. 1Ta (153 pkt), a wśród dziewcząt Weronika Niemiec z kl. 1a (61 pkt), Maria Gugała z kl. 1e (47 pkt), Weronika Wróbel z kl. 1e (10 pkt).

Zawody zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Katarzyna Gargula i Marcin Olajossy, przy wsparciu Pani dyrektor Beaty Głuch oraz wychowawców klas pierwszych: Sabiny Bałas – Gąssowskiej, Patrycji Mastalerz, Katarzyny Kubińskiej, Michała Kukli, Bartłomieja Sroki.