poniedziałek, wrzesień 16, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

Ostatnie wolne miejsca! Nie zwlekaj!

Absolwencie gimnazjum/szkoły podstawowej!

Zapisz się do naszej szkoły!

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Trudno uwierzyć, że tegoroczne wakacje są już tylko wspomnieniem. Czas biegnie nieubłaganie, nie pytając nawet czy jesteśmy w stanie za nim nadążyć. Wydaje się, że w tym roku pędzi jeszcze szybciej, niosąc ze sobą wiatr zmian.

2 września 2019 r. dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie ZSB „Chemobudowa – Kraków” zainaugurowali kolejny rok szkolny. W ciepłych słowach Pani dyrektor Beata Głuch powitała naszych pierwszoklasistów po ośmioletniej szkole podstawowej oraz ostatnich absolwentów gimnazjów. Życzyła wszystkim samych dobrych ocen oraz dużo miłych wrażeń w szkole. Głos zabrał również  zaproszony gość Mieczysław Trojan, członek zarządu PBP „Chemobudowa – Kraków” S.A., który potwierdził finansowanie, także w tym  roku szkolnym, stypendiów dla naszych uczniów.

Przed nami 10 miesięcy ciężkiej pracy, ale jesteśmy pełni entuzjazmu i chęci oraz głęboko przekonani, że przecież znowu będą wakacje.