poniedziałek, czerwiec 01, 2020

Wirtulany spacer po szkole

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 klas czwartych

Dnia 26.04.2019r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas czwartych. W pożegnaniu przyszłych maturzystów wzięli udział: Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie klas młodszych. Pani Dyrektor, mgr Beata Głuch, podkreśliła w swoim przemówieniu wagę zdobytego w naszej szkole wykształcenia, a także porównała czteroletni czas spędzony w technikum do zmagań na boisku krakowskich drużyn piłkarskich, wywołując uśmiech na twarzach naszych uczniów.  W imieniu absolwentów przemawiali: Łukasz Broś, Marcin Kolegowicz i Damian Kijania, dziękując za wspólnie spędzone lata nauki.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Hubert Solarz i Arkadiusz Pokorniak  życzyli czwartoklasistom powodzenia podczas egzaminu maturalnego i spełnienia marzeń w przyszłości. Wszyscy ze wzruszeniem obejrzeliśmy też pokaz zdjęć naszych absolwentów przedstawiający ich udział w wydarzeniach z życia szkoły – wycieczkach, praktykach, konkursach, przedstawieniach, wykładach itp. Następnie odbyło się wręczenie świadectw i nagród. Kategorie obejmowały uczniów , którzy mieli bardzo dobre wyniki w nauce, wyróżniającą się frekwencję, osiągnięcia sportowe, działalność charytatywną, społeczną, promocję szkoły, pracę w samorządzie i  kołach zainteresowań. Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy powodzenia w dorosłym życiu.

Odpowiedzialne: mgr Magdalena Wróblewska, mgr Sabina Bałas- Gąssowska