poniedziałek, czerwiec 01, 2020

Wirtulany spacer po szkole

Zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Zakończenia roku szkolnego 2018/2019 wyczekiwaliśmy z niecierpliwością. Tropikalne upały skutecznie odwracały naszą uwagę od obowiązków szklonych ostatnich dni. Wyjątkowa środa (19.06.2019r.) nadeszła. Na uroczystym apelu Pani Dyrektor przypomniała nam o najważniejszych osiągnięciach tego roku, ilustracją  jej słów była prezentacja multimedialna.. Z uwagą wysłuchaliśmy wystąpienie członka zarządu PBP „Chemobudowa-Kraków” S.A., pana Mieczysława Trojana,  który po raz kolejny potwierdził , iż na uczniów naszej szkoły czekają w „Chemobudowie” miejsca pracy i droga do awansu zawodowego.

Wyłoniliśmy również laureatów szkolnych konkursów, nagrodziliśmy najlepszych sportowców, doceniliśmy ambitnych , którzy otrzymali świadectwo z paskiem, wyróżniliśmy aktywnych działaczy samorządu szkolnego i liderów w konkursach zawodowych Były kwiaty, przemówienia i podziękowania. Wakacje się nam NALEŻĄ!