wtorek, styczeń 21, 2020

Wirtulany spacer po szkole

„Najsprawniejszy w zawodzie 2019” w kategorii – BHP z elementami prawa pracy.

Zespół Szkół Budowlanych Przyzakładowych PBP Chemobudowa Kraków  - nasza szkoła, był gospodarzem  Wojewódzkich eliminacji  do Ogólnopolskiego Konkursu Zawodowego  -  „Najsprawniejszy w zawodzie 2019” w kategorii – BHP z elementami prawa pracy. Organizatorem konkursu byli: 6-5 Hufiec Pracy i Małopolska Wojewódzka Komenda OHP.

Do konkursu w kategorii BHP i prawa pracy zgłosiło się 18 uczestników z całej Małopolski, których zadaniem było rozwiązanie  testu, składającego się z 50 pytań, których autorem był przewodniczący jury Artur Kustosz – specjalista w zakresie BHP. W skład komisji oceniającej również weszły: Ewa Opałek Śnieg – kierownik Zespołu ds. kształcenia i wychowania MWK OHP i Honorata Woźniak – specjalista do spraw wychowania MWK.

I miejsce zdobył  Jakub Piątkowski z 6-36 HP w Skomielnej Białej,

II miejsce ex aequo zajęli: Joanna Bartyzel (CKiW Szczawnica-Jabłonka) i Krzysztof Pyrz (6-2 HP Niepołomice),

 III miejsce: Natalia Piórkowska (6-8 HP Kraków) i Anita Wieczorek (6-38 HP Gorlice).

Uczestnikom i laureatom gratulujemy !!!