wtorek, styczeń 21, 2020

Wirtulany spacer po szkole

Honorowi Dawcy Krwi ZSB „Chemobudowa-Kraków” S.A.

Naukowcy na całym świecie prześcigają się w staraniach, aby opracować metodę pozwalającą na wyprodukowanie krwi w warunkach laboratoryjnych. Jednakże obecnie jedyną fabryką ludzkiej krwi jest człowiek. Jest ona lekiem, którego niczym nie można zastąpić. To dzięki Honorowym Dawcom Krwi, którzy z dobroci serca niosą pomoc osobom chorym i potrzebującym, każdego dnia możemy ratować zdrowie i życie wielu osób.             To wielki zaszczyt kierować akcją w ZSB „Chemobudowa-Kraków” S.A.  Zaangażowanie młodzieży naszej szkoły co roku budzi podziw pracowników RCKiK na ul. Rzeźniczej. Podobnie DZISIAJ (10.04.2019), kiedy zjawiliśmy się tak licznie i tak chętnie podawaliśmy się  badaniom, podziękowaniom nie było końca. W akcji wzięli udział:

1.      Szymon Wójtowicz

2.      Tomasz Wojtasik

3.      Mateusz Podsiadło

4.      Kamil Winkler

5.      Oram Oskar

6.      Mateusz Kwinta

7.      Damian Kijania

8.      Robert Wilk

9.      Norbert Kawa

10.  Michał Chacia

11.  Piotr Kubala

12.  Maciej Noga

13.  Norbert Opałka

14.  Łukasz Broś

15.  Marcin Kolegowicz

16.  Mateusz Gąsior

17.  Jakub Cichy

Opiekę nad młodzieżą sprawowała Magdalena Wróblewska