czwartek, kwiecień 25, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 
Dni Otwarte Szkoły - 16 marca 2019r. oraz 27 kwietnia 2019r.
od godz. 9.00 - 12.00
ZAPRASZAMY młodzież z gimnazjów i szkół podstawowych !!!!
 

www.pitax.pl

 

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2019APELSZLOLNY oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Apel szkolny – podsumowanie I semestru 2018/2019

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2019APELSZLOLNY oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

1 lutego 2019r. w świetlicy szkolnej odbył się apel podsumowujący wyniki w nauce i frekwencji szkoły w I semestrze. Samorząd Uczniowski przedstawił sprawozdanie z działania i omówił  plany na przyszłość.

Pani dyrektor Beata Głuch omówiła wyniki współzawodnictwa klas oraz udzieliła pochwał uczniom, którzy wyróżnili się w nauce, frekwencji i aktywności w pierwszym semestrze. Wręczyła decyzje o przyznaniu stypendium za wyniki w nauce Oliwi Polowiec z klasy 1a oraz Piotrowi Tynorowi z kl. 1tb.

Na zakończenie apelu zostały wręczone  nagrody za osiągnięcia sportowe przez mgr W. Kucaba,  konkurs o prawach człowieka – mgr S. Bałas – Gąssowska oraz za konkurs polonistyczny i matematyczny – mgr M. Wróblewska i mgr J. Śliwa.

Organizator – Dyrekcja szkoły

{gallery}2019APELSZLOLNY{/gallery}