sobota, sierpień 24, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

Ostatnie wolne miejsca! Nie zwlekaj!

Absolwencie gimnazjum/szkoły podstawowej!

Zapisz się do naszej szkoły!

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2019APELSZLOLNY oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Apel szkolny – podsumowanie I semestru 2018/2019

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2019APELSZLOLNY oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

1 lutego 2019r. w świetlicy szkolnej odbył się apel podsumowujący wyniki w nauce i frekwencji szkoły w I semestrze. Samorząd Uczniowski przedstawił sprawozdanie z działania i omówił  plany na przyszłość.

Pani dyrektor Beata Głuch omówiła wyniki współzawodnictwa klas oraz udzieliła pochwał uczniom, którzy wyróżnili się w nauce, frekwencji i aktywności w pierwszym semestrze. Wręczyła decyzje o przyznaniu stypendium za wyniki w nauce Oliwi Polowiec z klasy 1a oraz Piotrowi Tynorowi z kl. 1tb.

Na zakończenie apelu zostały wręczone  nagrody za osiągnięcia sportowe przez mgr W. Kucaba,  konkurs o prawach człowieka – mgr S. Bałas – Gąssowska oraz za konkurs polonistyczny i matematyczny – mgr M. Wróblewska i mgr J. Śliwa.

Organizator – Dyrekcja szkoły

{gallery}2019APELSZLOLNY{/gallery}