piątek, kwiecień 26, 2019

Dni Otwarte Szkoły - 16 marca 2019r. oraz 27 kwietnia 2019r.
od godz. 9.00 - 12.00
ZAPRASZAMY młodzież z gimnazjów i szkół podstawowych !!!!

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

Wyniki IV edycji ogólnopolskiego konkursu polonistycznego z „Mitologii”

W listopadzie ubiegłego roku uczniowie klasy pierwszej i drugiej  technikum wzięli udział w  IV edycji ogólnopolskiego konkursu polonistycznego z „Mitologii” organizowanego przez OLIMP SCHOOL, firmę edukacyjną, której siedziba mieści się w Łodzi. Miło nam poinformować, iż  w gronie znawców antycznego świata mamy zwycięzcę -KAMILA KLUSKĘ, ucznia klasy II T. Nasz Laureat z  łatwością poradził sobie  z pytaniami dotyczącymi Herkulesa, Tezeusza i innych bohaterów itologii greckiej. Opiekę nad młodzieżą sprawowała mgr Magdalena Wróblewska.