poniedziałek, luty 18, 2019

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

STUDNIÓWKA 2019

Bal studniówkowy w ZSB „Chemobudowie” S.A. obchodzony był hucznie i uroczyście. To wyjątkowe wydarzenie poprzedziły wielomiesięczne przygotowania związane z rezerwacją sali, projektowaniem zaproszeń, itd. Zaangażowanie uczniów i rodziców zaowocowało wyjątkowym spotkaniem na „Zielonym Wzgórzu”.

Wieczór rozpoczęliśmy od części  oficjalnej, powitania gości honorowych, podziękowań i oczywiście poloneza! Pani Dyrektor przypomniała nam w swoim wystąpieniu o wielu studniówkowych obyczajach i historii tego balu. Bawiliśmy się do białego rana. Teraz już wiemy, że za 100 dni MATURA!