czwartek, marzec 21, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 
Dni Otwarte Szkoły - 16 marca 2019r. oraz 27 kwietnia 2019r.
od godz. 9.00 - 12.00
ZAPRASZAMY młodzież z gimnazjów i szkół podstawowych !!!!

 

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

Wolontariat - Tatrzańska pomoc mierzona kilometrami

26.10.2018 roku została przeprowadzona przez pana Gerarda Banacha prelekcja zatytułowana “Wolontariat. Człowiek. Droga. Tatrzańska pomoc mierzona kilometrami – pieszo z Krakowa na Kasprowy Wierch.” Celem prelekcji było zapoznanie młodzieży z akcją charytatywną podjętą przez prelegenta na rzecz jednego z uczniów naszej Szkoły, który musi podjąć nierefundowane leczenie wzroku. Młodzież oraz grono pedagogiczne zgromadzone na prelekcji postanowili włączyć się do pomocy koledze ofiarowując mu datek pieniężny. Zebrano na ten cel 927 zł, co zostało wpłacone na rzecz ucznia przez pośrednictwo fundacji Pomagam.pl. Za hojność i solidarność DZIĘKUJEMY!!!