sobota, styczeń 19, 2019

Sesja egzaminacyjna dla Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych rozpoczyna się 07.01.2019 r.

Targi książki

W dniu 25 października 2018 r. zostało zorganizowane przez bibliotekę szkolną w ramach Koła Czytelniczego wyjście łączników klasowych na 22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji są słowa Arturo Pereza Reverte z książki "Królowa Południa" : "Książki są bramą, przez którą wychodzisz na ulicę".

Uczniowie z naszej szkoły uzyskali możliwość uczestniczenia w tym wielkim, krakowskim wydarzeniu. Na miejscu zapoznali się z targowymi nowościami polecanymi przez znane i nieznane im wydawnictwa.

Bilety wstępu dla uczniów zostały zakupione z pieniędzy Rady Rodziców działającej przy ZSB PPBP Chemobudowa-Kraków S.A.

Odpowiedzialny: mgr inż. Elżbieta Byszewska