czwartek, marzec 21, 2019

Dni Otwarte Szkoły - 16 marca 2019r. oraz 27 kwietnia 2019r.
od godz. 9.00 - 12.00
ZAPRASZAMY młodzież z gimnazjów i szkół podstawowych !!!!

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

Targi książki

W dniu 25 października 2018 r. zostało zorganizowane przez bibliotekę szkolną w ramach Koła Czytelniczego wyjście łączników klasowych na 22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji są słowa Arturo Pereza Reverte z książki "Królowa Południa" : "Książki są bramą, przez którą wychodzisz na ulicę".

Uczniowie z naszej szkoły uzyskali możliwość uczestniczenia w tym wielkim, krakowskim wydarzeniu. Na miejscu zapoznali się z targowymi nowościami polecanymi przez znane i nieznane im wydawnictwa.

Bilety wstępu dla uczniów zostały zakupione z pieniędzy Rady Rodziców działającej przy ZSB PPBP Chemobudowa-Kraków S.A.

Odpowiedzialny: mgr inż. Elżbieta Byszewska