poniedziałek, czerwiec 17, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik budownictwa kolejowego"

 
 

www.pitax.pl

 

SESJA EGZAMINACYJNA DLA ZAOCZNYCH ROZPOCZNIE SIĘ

3 CZERWCA 2019 r. (PONIEDZIAŁEK)

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

 

„Między dwoma kopcami”

 Rajd Niepodległości  klasy 2T

W dniu 6 października 2018r. uczniowie klasy 2t uczestniczyli w Rajdzie Niepodległości „ Między dwoma kopcami” aby uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem naszego przedsięwzięcia było poznanie historii i teraźniejszości dwóch krakowski kopców, jak również oddanie hołdu wszystkim tym, którzy walczyli o wolność naszej ojczyzny. Trasa naszego rajdu przebiegała wśród malowniczych terenów a piękna pogoda towarzyszyła nam w pieszej wędrówce.