poniedziałek, luty 18, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

 

Apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Rok szkolny nareszcie dobiegł końca! Długo trzeba było czekać na to wydarzenie. Słoneczny piątek, 22.06.2018r, od rana zapowiadał się radośnie. Uroczyste stroje pocztu sztandarowego, dekoracja świetlicy szkolnej, stół prezydialny uginający się pod ciężarem nagród i kwiaty dla nauczycieli- wszystko było gotowe na tę uroczystość. Pan pedagog, Paweł Rybak, dodał wydarzeniu powagi zapowiadając kolejne punkty apelu. Przemówienie Pani Dyrektor przypomniało nam ile niezwykłych  wydarzeń, uroczystości i konkursów  miało miejsce w minionym roku. Wyróżnienia dla wzorowych uczniów oraz laureatów konkursów nagrodziliśmy brawami.

Nawet pożegnanie klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej nie popsuło nam humoru. Jednak wiadomość o odejściu na emeryturę  Kierownika Praktyk, Pani Haliny Błachacz i Pani Kadrowej, Elżbiety Zielińskiej, przepełniła nas silnymi emocjami. Życzymy naszym drogim Paniom wspaniałych, niekończących się wakacji i obiecujemy, że we wrześniu wrócimy do szkoły, chociaż już ich tam nie będzie.