poniedziałek, lipiec 16, 2018

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 

"Gimnazjalne środy - przyjdź zwiedzić szkołę w godzinach 9.00 - 14.00"

 

Dzień Otwarty szkoły w sobotę 9 czerwca 2018 r. od 9.00 do 11.00

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie z przedstawicielami Młodzieżowego Biura Pracy w Krakowie przy OHP

Młodzież z klas 3b, 4ta, 4tb uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielkami Młodzieżowego Biura Pracy w Krakowie. Prowadząca zapoznała uczniów z zakresem prac Młodzieżowego Biura Pracy, jak szukać ofert pracy, oraz jak korzystać ze strony internetowej biura. Młodzież miała okazję zapoznać się z propozycją licznych bezpłatnych kursów organizowanych dla młodzieży przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krakowie. Każdy z uczestników zainteresowany poszukiwaniem pracy i skorzystania z oferty bezpłatnych kursów mógł wypełnić ankietę zgłoszeniową.