piątek, kwiecień 26, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 
Dni Otwarte Szkoły - 16 marca 2019r. oraz 27 kwietnia 2019r.
od godz. 9.00 - 12.00
ZAPRASZAMY młodzież z gimnazjów i szkół podstawowych !!!!
 

www.pitax.pl

 

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

Spotkanie z przedstawicielami Młodzieżowego Biura Pracy w Krakowie przy OHP

Młodzież z klas 3b, 4ta, 4tb uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielkami Młodzieżowego Biura Pracy w Krakowie. Prowadząca zapoznała uczniów z zakresem prac Młodzieżowego Biura Pracy, jak szukać ofert pracy, oraz jak korzystać ze strony internetowej biura. Młodzież miała okazję zapoznać się z propozycją licznych bezpłatnych kursów organizowanych dla młodzieży przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krakowie. Każdy z uczestników zainteresowany poszukiwaniem pracy i skorzystania z oferty bezpłatnych kursów mógł wypełnić ankietę zgłoszeniową.