czwartek, kwiecień 25, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 
Dni Otwarte Szkoły - 16 marca 2019r. oraz 27 kwietnia 2019r.
od godz. 9.00 - 12.00
ZAPRASZAMY młodzież z gimnazjów i szkół podstawowych !!!!
 

www.pitax.pl

 

 

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

Krwiodawstwo 2018

 

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ulicy Rzeźniczej 11, to dla uczniów naszej szkoły dobrze znany adres. 06.04.2018r. 20-osobowa grupa chłopców z technikum i zasadniczej szkoły zawodowej ZSB PPBP „Chemobudowa-Krakow” S.A.  stanęła przed punktem rejestracji.

Drobiazgowa weryfikacja kandydatów, przesiewowe badanie krwi, wizyta u  internisty oraz  wielostronicowe ankiety nie ostudziły zapału młodych wolontariuszy. Krew uczniów uratuje niejedno życie, a odważni darczyńcy mają świadomość jak wiele dobra można wyświadczyć drobnym gestem. Opiekę nad młodzieżą sprawowała Magdalena Wróblewska

W akcji wzięli udział: Mateusz Gąsior, Konrad Imbir, Tomasz Kasza, Zasadzki Marcin, Noga Maciej, Norbert Opałka, Jakub Cichy, Tomasz Niedzielski, Tomasz Jedlikowski, Bartłomiej Sroka, Damian Kijania, Kubala Piotr, Pieczyrak Aleksy, Trela Przemysław, Sikora Daniel, Tomasz Piszczek, Żarnecki Szymon,