środa, grudzień 19, 2018

Krwiodawstwo 2018

 

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ulicy Rzeźniczej 11, to dla uczniów naszej szkoły dobrze znany adres. 06.04.2018r. 20-osobowa grupa chłopców z technikum i zasadniczej szkoły zawodowej ZSB PPBP „Chemobudowa-Krakow” S.A.  stanęła przed punktem rejestracji.

Drobiazgowa weryfikacja kandydatów, przesiewowe badanie krwi, wizyta u  internisty oraz  wielostronicowe ankiety nie ostudziły zapału młodych wolontariuszy. Krew uczniów uratuje niejedno życie, a odważni darczyńcy mają świadomość jak wiele dobra można wyświadczyć drobnym gestem. Opiekę nad młodzieżą sprawowała Magdalena Wróblewska

W akcji wzięli udział: Mateusz Gąsior, Konrad Imbir, Tomasz Kasza, Zasadzki Marcin, Noga Maciej, Norbert Opałka, Jakub Cichy, Tomasz Niedzielski, Tomasz Jedlikowski, Bartłomiej Sroka, Damian Kijania, Kubala Piotr, Pieczyrak Aleksy, Trela Przemysław, Sikora Daniel, Tomasz Piszczek, Żarnecki Szymon,