poniedziałek, wrzesień 24, 2018

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W ramach obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 marca uczniowie z klasy 1t udali się na spotkanie edukacyjne, zorganizowane przez Oddział IPN wspólnie z Kuratorium Oświaty w Krakowie. Młodzież wysłuchała prelekcji historyka z IPN na temat powojennego podziemia niepodległościowego oraz oglądnęła film dokumentalny „Więzy krwi” w reżyserii Dariusza Walusiaka, opowiadający o żołnierzach ze zgrupowania Narodowych Sił Zbrojnych Henryka Flamego „Bartka”.

odpowiedzialna: mgr Sabina Bałas- Gąssowska