poniedziałek, luty 18, 2019

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

 

Konkurs Historyczny – „Śladami niezłomnych. Witold Pilecki i August Emil Fieldor „Nil”.

29.01.2018r. Konkurs Historyczny – „Śladami niezłomnych. Witold Pilecki i August Emil Fieldor „Nil”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział  V edycji Małopolskiego Konkursu „Śladami niezłomnych. Witold Pilecki i August Emil Fieldorf „Nil” organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu. 

Celem konkursu było propagowanie patriotyzmu poprzez popularyzację postaci Witolda Pileckiego i Augusta Emila Fieldorfa „Nila” jako polskich bohaterów narodowych, upowszechnienie wiedzy o bohaterach Polski Podziemnej i powojennego podziemia niepodległościowego, a także zachowanie pamięci o bohaterskiej walce Polaków w czasie II wojny światowej i po jej zakończeniu.


 

Odpowiedzialna: mgr Sabina Bałas- Gąssowska