poniedziałek, październik 22, 2018

Jasełka 2017

Jasełka 2017 r. przeniosły widzów ZSB „Chemobudowa-Kraków” S. A.  do… Domu Opieki Społecznej „Bezpieczna Przystań”, gdzie świąteczne przedstawienie oglądają sympatyczni staruszkowie. Niezapomniane role Kamila, Mateusza, Pawła, czy Bartka, uczniów klasy II technikum oraz ich sugestywna charakteryzacja wywołały zasłużony aplauz. Do sukcesu przyczyniły się również Sylwia i Karolina, które poza zadaniami aktorskimi, radziły sobie z pracą kostiumologa i scenografa. Nie można zapomnieć o Kubie- kucharzu, konserwatorze-Hubercie, narratorze Pawle Bartku…-

dzięki ich staraniom kolejne sceny oczarowywały widzów. Pan Adam był autorem prawdziwej szopki, profesjonalnego oświetlenia, a „dwa Michały” zajęły się nagłośnieniem. Oskarowe role Tomasza, Sebastiana i Mateusza to już prawdziwa wisienka na torcie. Bardzo dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie i profesjonalizm. Praca z Wami to prawdziwa przyjemność – Magdalena Wróblewska