niedziela, kwiecień 22, 2018

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 

Konsultacje z matematyki w każdą środę od 13.45 - 14.30.

 

"Gimnazjalne środy - przyjdź zwiedzić szkołę w godzinach 9.00 - 14.00"
 

 

 

 

Konkurs na stroik świąteczny

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w roku. Wzorem lat ubiegłych uczniowie naszej szkoły 20 grudnia 2017 r. wzięli udział w konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny. Rywalizowano w drużynach trzyosobowych. Wszystkie zespoły zrobiły niepowtarzalne stroiki, które zostały wyeksponowane na korytarzu szkoły. Komisja składająca się z Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi zadecydowała o kolejności przyznanych miejsc.

W konkursie:                                     

I miejsce zajęła klasa 2T;

II miejsce klasa 3Ta;

III miejsce klasa 1T i 4Ta.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Konkurs zorganizował Samorząd Szkolny pod opieką mgr Katarzyny Garguli.