poniedziałek, lipiec 16, 2018

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 

"Gimnazjalne środy - przyjdź zwiedzić szkołę w godzinach 9.00 - 14.00"

 

Dzień Otwarty szkoły w sobotę 9 czerwca 2018 r. od 9.00 do 11.00

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koniec Roku Szkolnego 2017

Koniec roku szkolnego to czas na podsumowania, rankingi i nagrody. Wśród uczniów ZSB „Chemobudowa” S.A. wyłoniliśmy laureatów szkolnych konkursów, nagrodziliśmy najlepszych sportowców, doceniliśmy ambitnych , którzy otrzymali świadectwo z paskiem, wyróżniliśmy aktywnych działaczy samorządu szkolnego i liderów  w konkursach zawodowych.  Pani Dyrektor wręczyła laureatom wartościowe nagrody oraz książki i pamiątkowe dyplomy . Były kwiaty, przemówienia i podziękowania. Żegnały się z nami klasy trzecie zasadniczej szkoły zawodowej.

Pani Dyrektor uzasadniła konieczność wypoczynku, korzystając  z wykładni poszczególnych przedmiotów. Ilustracją do jej słów była prezentacja multimedialna przygotowana przez koleżanki z koła dekoratorskiego. Punktem kulminacyjnym uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego 2016/2017r. było wystąpienie członka zarządu PBP „Chemobudowa-Kraków” S.A., pana Mieczysława Trojana. Przedstawiciel jednej z największych firm budowlanych w Polsce po raz kolejny potwierdził , iż na uczniów naszej szkoły czekają w „Chemobudowie” miejsca pracy i droga do awansu zawodowego.