poniedziałek, lipiec 16, 2018

"Gimnazjalne środy - przyjdź zwiedzić szkołę w godzinach 9.00 - 14.00"

Dzień Otwarty szkoły w sobotę 9 czerwca 2018 r. od 9.00 do 11.00

Dni Ulicy Stolarskiej

Ulica Stolarska znana jest doskonale mieszkańcom Krakowa, Małopolski i regionu, nie tylko dzięki swojemu urokowi, ale też dzięki mieszczącym się tam konsulatom generalnym Republiki Federalnej Niemiec, Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz Republiki Francji. Podczas święta tej ulicy, uczniowie ZSB „Chemobudowa-Kraków S.A. włączyli się do wspólnej zabawy. Twierdzili, iż  można było poczuć klimat tych państw, dzięki bogatemu programowi i występom artystycznym, które prezentowały bogactwo kulturalne gospodarzy. Młodzi praktykanci, uczestnicy programu Erasmus +, niebawem wyjeżdżają do Niemiec. Wizyta w Konsulacie RFN oraz  lekcja protokołu dyplomatycznego, którą specjalnie dla nich przeprowadziła Pani Aleksandra Barchańska, były doskonałym przygotowaniem kulturowym uczniów „Chemobudowy".

Opiekę nad młodzieżą sprawowała Magdalena Wróblewska