środa, marzec 21, 2018

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 

Konsultacje z matematyki w każdą środę od 13.45 - 14.30.
 

 

 

 

Wycieczka zawodoznawcza do Wiednia

Uczniowie klasy 1tb o specjalności technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, pojechali na wycieczkę do Wiednia. Podczas zwiedzania najważniejszych zabytków tego pięknego, europejskiego miasta, obserwowali systemy solarne i grzewcze zainstalowane w mieście.

Obok tematyki źródeł odnawialnych, zwiedzili: Belweder i jego ogrody, Park Miejski, katedrę św. Szczepana i Hoffburg. Przed powrotem do Polski zobaczyli jeszcze budynek Parlamentu Austrii i fontannę Pallas Ateny.

Wycieczkę zorganizował – mgr inż. R. Gilewski.