środa, marzec 21, 2018

Wirtulany spacer po szkole

 

 Wirtulany spacer po szkole

 

 

"UWAGA!!! NOWY ZAWÓD ze stypendium dla ucznia - technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych"

 

Konsultacje z matematyki w każdą środę od 13.45 - 14.30.
 

 

 

 

Sprawozdanie z rozdania nagród XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Rozdanie nagród finalistom eliminacji miejskich dla szkół ponadgimnazjalnych w ramach XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbyło się 13 czerwca w Kopalni Soli w Wieliczce. Nasza drużyna w składzie Artur Cenda, Damian Gładki, Bartłomiej Stefańczyk wraz z opiekunem Jarosławem Śliwą miała przyjemność zwiedzić Trasę Turystyczną kopalnii a na zakończenie wycieczki w komorze im. Jana Haluszki zostały wręczone nagrody zwycięzcom.

Przypomnijmy, że nasz zespół w tym turnieju zajął II miejsce. Gratulujemy sukcesu i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rozdania nagród.