niedziela, maj 27, 2018

"Gimnazjalne środy - przyjdź zwiedzić szkołę w godzinach 9.00 - 14.00"

Sprawozdanie z rozdania nagród XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Rozdanie nagród finalistom eliminacji miejskich dla szkół ponadgimnazjalnych w ramach XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbyło się 13 czerwca w Kopalni Soli w Wieliczce. Nasza drużyna w składzie Artur Cenda, Damian Gładki, Bartłomiej Stefańczyk wraz z opiekunem Jarosławem Śliwą miała przyjemność zwiedzić Trasę Turystyczną kopalnii a na zakończenie wycieczki w komorze im. Jana Haluszki zostały wręczone nagrody zwycięzcom.

Przypomnijmy, że nasz zespół w tym turnieju zajął II miejsce. Gratulujemy sukcesu i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rozdania nagród.