Spartakiada uczniów klas pierwszych

6 września 2019 r. na stadionie MOS Kraków Wschód uczniowie klas pierwszych brali udział w szkolnych zawodach lekkoatletycznych. Młodzież rywalizowała w czterech konkurencjach: biegu na 100 m, biegu na 400 m, pchnięciu kulą oraz skoku w dal, rozgrywanych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Po podsumowaniu wyników wyłoniono zwycięzców w poszczególnych konkurencjach.

Czytaj więcej...

Krakowski Salon Maturzystów

W dniu 5 września uczniowie klas 4T uczestniczyli w Krakowskim Salonie Maturzystów, zorganizowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i Uniwersytet Jagielloński. Jak co roku, Okręgowa Komisja Egzaminacyjna przygotowała prezentacje na temat egzaminu maturalnego  w roku 2019 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych.

Czytaj więcej...

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Trudno uwierzyć, że tegoroczne wakacje są już tylko wspomnieniem. Czas biegnie nieubłaganie, nie pytając nawet czy jesteśmy w stanie za nim nadążyć. Wydaje się, że w tym roku pędzi jeszcze szybciej, niosąc ze sobą wiatr zmian.

Czytaj więcej...

Zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Zakończenia roku szkolnego 2018/2019 wyczekiwaliśmy z niecierpliwością. Tropikalne upały skutecznie odwracały naszą uwagę od obowiązków szklonych ostatnich dni. Wyjątkowa środa (19.06.2019r.) nadeszła. Na uroczystym apelu Pani Dyrektor przypomniała nam o najważniejszych osiągnięciach tego roku, ilustracją  jej słów była prezentacja multimedialna.. Z uwagą wysłuchaliśmy wystąpienie członka zarządu PBP „Chemobudowa-Kraków” S.A., pana Mieczysława Trojana,  który po raz kolejny potwierdził , iż na uczniów naszej szkoły czekają w „Chemobudowie” miejsca pracy i droga do awansu zawodowego.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 145