Wilo Tour 2019 - Niezawodne pompy Wilo do domu i ogrodu

8 stycznia 2019 roku w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym Witek w Modlniczka – Kraków przedstawiciele firmy Wilo Polska prowadzili szkolenie z zakresu zastosowania i wyboru pomp do domu i ogrodu.

Tematyka szkolenia:

1.     Jak zapewnić bezpieczną i komfortową eksploatację pomp w instalacjach c.o. oraz c.w.u.?

2.     Równoważenie instalacji z aplikacją na telefon Doradca Wilo.

3.     Jak zachęcić Klienta do inwestycji w długoterminowe korzyści?

W szkoleniu uczestniczyli uczniowie klas trzecich i czwartych technikum o specjalności technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej pod opieką Wiesława Kucaba.

Czytaj więcej...

Świąteczne Kartki Dobroczynne

Samorząd Uczniowski przeprowadził sprzedaż Świątecznych Kartek Dobroczynnych. Dochód ze sprzedaży w kwocie 96 zł został przekazany na Stowarzyszenie Sursum Corda. Wszystkim ofiarodawcom w imieniu Samorządu Uczniowskiego bardzo dziękujemy.

Odpowiedzialne za akcję były: p. Katarzyna Gargula i p. Katarzyna Swałdek.

 

 

Barwy Wolontariatu – edycja 2018

Jesteśmy dumni z wyróżnienia w Małopolskiej edycji konkursu Barwy Wolontariatu 2018. Konkurs stwarza możliwość zaprezentowania działań wolontariuszy i ciekawych akcji wolontariackich, pozwala promować miejsca i instytucje oraz ukazać różnorodność działań społecznych i aktywność młodzieży angażującej się w wolontariat.

Czytaj więcej...

Bądźmy #RazemNaŚwięta!

Okres przedświąteczny to najlepszy czas, aby okazać wsparcie osobom starszym, chorym, samotnym, potrzebującym pomocy z naszych społeczności szkolnych i lokalnych. Dlatego nasza szkoła postanowiła włączyć się w akcję przedświątecznego wolontariatu, rekomendowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Jasełka

Jasełka 2018r przeniosły widzów ZSB „Chemobudowa-Kraków”S.A.  do Betlejem, miasta w Jerozolimie, tłumnie odwiedzanego przez rzesze turystów. Zmęczeni, skłóceni i głodni Polacy postanowili zrobić sobie przerwę. Najmłodszy z nich zaprotestował, pozostając na miejscu zbiórki.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 133