Życzenia

Dyrekcja ZSB PPBP "Chemobudowa-Kraków' S.A.  wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom administracji życzy słonecznych, beztroskich, niezapomnianych wakacji.

Apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Rok szkolny nareszcie dobiegł końca! Długo trzeba było czekać na to wydarzenie. Słoneczny piątek, 22.06.2018r, od rana zapowiadał się radośnie. Uroczyste stroje pocztu sztandarowego, dekoracja świetlicy szkolnej, stół prezydialny uginający się pod ciężarem nagród i kwiaty dla nauczycieli- wszystko było gotowe na tę uroczystość. Pan pedagog, Paweł Rybak, dodał wydarzeniu powagi zapowiadając kolejne punkty apelu. Przemówienie Pani Dyrektor przypomniało nam ile niezwykłych  wydarzeń, uroczystości i konkursów  miało miejsce w minionym roku. Wyróżnienia dla wzorowych uczniów oraz laureatów konkursów nagrodziliśmy brawami.

Czytaj więcej...

Weekendowe Warsztaty Filozoficzne

Czy technik budownictwa albo mechanik może zostać filozofem? Oczywiście, że może !

Jeśli ktoś z Was zastanawiał się kiedyś, gdzie ukrywa się szczęście, skąd bierze się zło, czy jesteśmy wolni, czy raczej zdeterminowani, to właśnie w ten sposób uprawiał filozofię w czystej postaci.

W ZSB „Chemobudowa-Kraków” S.A. filozofujemy nawet w weekendy. 14.04.2018r uczniowie klas IV technikum poznawali kontekst filozoficzny dzieł literackich, analizując lektury szkolne i ich filozoficzną interpretację.  Taki aspekt poszerzenia wiadomości z historii literatury pozwala lepiej zrozumieć wymowę tekstu literackiego oraz symbolikę elementów świata przedstawionego. Warsztatom przewodziła Magdalena Wróblewska

Reklama w MPK

Reklama w pojazdach komunikacji miejskiej to popularna i skuteczna forma promocji. Zapewnia dotarcie z informacją do różnych zakątków miasta oraz wysoki stopień postrzegania/ widoczna, wyraźnie utrwalona, przez dłuższy czas oddziałuje  na odbiorcę. ZSB PBP " Chemobudowa-Kraków"S.A. rozpoczyna taką właśnie kampanię w tramwajach na trasie Podgórze-Nowa Huta, promując zawód DEKARZ - zapraszamy do udziału w promocji!

Czytaj więcej...

Wycieczka na Wawelskie Wzgórze 14.06.2018 r.

Królewskie Miasto zobowiązuje uczniów ZSB " Chemobudowa-Kraków" S.A. do kultywowania tradycji. Wawelskie Wzgórze od IX sulecia towarzyszy naszej historii. To nic, że byliśmy tam już wielokrotnie, za każdym razem odkrywamy coś nowego. Uczniowie klasy pierwszej technikum wraz z opiekunem - Magdaleną Wróblewską

Czytaj więcej...

Strona 1 z 122