Wojewódzkie zawody w biegach przełajowych

20 maja 2019 r. na lotnisku Aeroklubu Tatrzańskiego w Nowym Targu najlepsi biegacze z Małopolski rywalizowali w biegach przełajowych: indywidualnie i drużynowo. Zawodnicy mieli do pokonania dystans ok. 2000 m. Trasa płaska, szybka w scenerii ośnieżonych szczytów Tatr. Dodatkową atrakcją zawodów były treningowe skoki spadochroniarzy oraz start i lądowanie samolotu Cessna 172.

Czytaj więcej...

Wiosenne Biegi Przełajowe

25 kwietnia 2019 r. zainaugurowano sezon lekkoatletyczny w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Biegi przełajowe odbywały się na terenach AWF Kraków i przyległego do obiektów parku. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 1500 m i byli podzieli na 3 kategorie wiekowe: rocznik 2002, 2001 i 2000-1999.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Częstochowy

Dnia 24 kwietnia młodzież z klas czwartych technikum udała się na wycieczkę do Częstochowy. Maturzyści uczestniczyli w Mszy Św. w Sanktuarium Zakonu Paulinów, by pomodlić się za pomyślność podczas egzaminu dojrzałości.  Jasna Góra to jedno z ważniejszych miejsc kultu maryjnego oraz najważniejsze centrum pielgrzymkowe katolików w Polsce ze znajdującym się tam cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej.

Czytaj więcej...

Konkurs na najładniejszą pisankę

W dniach od 26 marca do 16 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbywał się konkurs plastyczny na najładniejszą pisankę. Wszystkie prace konkursowe wykonane przez uczniów zachwycały wyglądem oraz ilością pracy, jaką uczestnicy włożyli w ich przygotowanie.
16 kwietnia jury wyłoniło zwycięzców.

Czytaj więcej...

Targi Edukacji i Pracy

Dnia 12 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy 2a wzięli udział w Targach Edukacji i Pracy organizowanych przez WSZiB wspólnie z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krakowie.
Uczestnicy Targów zapoznali się z ofertami pracy, praktyk i staży w firmach i instytucjach, które zaprezentowały się w formie stoisk.
Młodzież wzięła także udział w prelekcji : „Droga do uznania kwalifikacji zawodowych w Niemczech - jak nie polec na wstępie"

 Odpowiedzialna: Sabina Bałas- Gąssowska

Czytaj więcej...

Strona 1 z 142