O nas w prasie

W dniu 14.12.2017r. ukazał się w "Głosie Tygodniku Nowohuckim" artykuł o realizacji przez szkołę projektu Erasmus+ "„Zawodowo mobilni – praktyki zawodowe 20 uczniów oraz Job shadowing  2 nauczycieli w Niemczech", którego koordynatorem szkolnym była p. Katarzyna Swałdek.

Mistrzostwa Krakowa w pływaniu

12 grudnia 2017 r. na pływalni Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbyły się zawody pływackie dla młodzieży z szkół ponadgimnazjalnych. Zawody były rozgrywane w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży i jednocześnie były to Mistrzostwa Krakowa. Zgłosiło się ponad 30 szkół. Zawodniczki i zawodnicy walczyli w 4 stylach indywidualnie (klasycznym, dowolnym, grzbietowym i motylkowm) na dystansie 50 m oraz drużynowo w sztafecie 8 x 50 m stylem dowolnym.

Czytaj więcej...

Delegacja nauczycieli praktycznej nauki zawodu z Giessen w Niemczech,

W piątek 8 grudnia gościliśmy delegację nauczycieli praktycznej nauki zawodu z Giessen w Niemczech, Europaseminar (Centrum Kształcenia Nauczycieli Szkół Zawodowych) . Wizyta miała na celu przybliżyć naszym sąsiadom zza Odry proces kształcenia zawodowego w Polsce oraz prezentację placówki edukacyjnej prowadzonej przez zakład pracy Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego „Chemobudowa -  Kraków” S.A. Podczas spotkania doszło do wymiany spostrzeżeń oraz wzajemnych doświadczeń na polu wdrażania młodych ludzi do praktycznej nauki zawodu.

Czytaj więcej...

Mikołaj w Domu Pomocy Społecznej w Prusach

7 grudnia 2017 r. Samorząd Szkolny zorganizował imprezę mikołajkową dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla dziewcząt i kobiet niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu średnim i umiarkowanym w Prusach. Uczniowie naszej szkoły wykazali się dużym zaangażowaniem w organizację tego dnia. Były wspólne śpiewy, tańce. Dzieci zostały obdarowane prezentami, które rozdawał Św. Mikołaj.

Czytaj więcej...

Mikołaj w szkole

W środę 6 grudnia 2017 r.  do naszej szkoły przybył święty Mikołaj wraz ze swoimi Śnieżynkami. Jak co roku gość z Laponii odwiedził wszystkich uczniów, dyrekcję, nauczycieli i pracowników szkoły. Tym, którzy na to zasłużyli Święty rozdawał łakocie. Towarzyszył temu wydarzeniu świąteczny nastrój, wszystkim dopisywały świetne humory.  Teraz już oczekujemy upragnionych świąt Bożego Narodzenia. 

Odwiedziny Mikołaja zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami mgr Katarzyną Gargulą i mgr Katarzyną Swałdek.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 105