Sprawozdanie z rozdania nagród XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Rozdanie nagród finalistom eliminacji miejskich dla szkół ponadgimnazjalnych w ramach XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbyło się 13 czerwca w Kopalni Soli w Wieliczce. Nasza drużyna w składzie Artur Cenda, Damian Gładki, Bartłomiej Stefańczyk wraz z opiekunem Jarosławem Śliwą miała przyjemność zwiedzić Trasę Turystyczną kopalnii a na zakończenie wycieczki w komorze im. Jana Haluszki zostały wręczone nagrody zwycięzcom.

Czytaj więcej...

Wycieczka zawodoznawcza do Wiednia

Uczniowie klasy 1tb o specjalności technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, pojechali na wycieczkę do Wiednia. Podczas zwiedzania najważniejszych zabytków tego pięknego, europejskiego miasta, obserwowali systemy solarne i grzewcze zainstalowane w mieście.

Obok tematyki źródeł odnawialnych, zwiedzili: Belweder i jego ogrody, Park Miejski, katedrę św. Szczepana i Hoffburg. Przed powrotem do Polski zobaczyli jeszcze budynek Parlamentu Austrii i fontannę Pallas Ateny.

Czytaj więcej...

Dzień Sportu Szkolnego

9 czerwca odbył się Dzień Sportu Szkolnego. Rywalizacja sportowa została przeprowadzona na obiektach sportowych Klubu Wanda nad zalewem. Otwarcia zmagań sportowych dokonała pani dyrektor Beata Głuch. Zawody przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego. Rywalizacja między uczniami odbywała się indywidualnie oraz drużynowo w następujących dyscyplinach sportowych: dart, podnoszenie ciężarka, rowerowy tor przeszkód, konkurs piłki nożnej na celność,

Czytaj więcej...

SZKOŁA ZAWODOWA NAWYŻSZEJ JAKOŚCI - Edycja 2017

8 czerwca 2017 w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursie“SZKOŁA ZAWODOWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI Edycja 2017”. Honorowy patronat nad Galą objął Minister Edukacji Narodowej. Po wysłuchaniu wystąpień Jacka Ostrowskiego – Członka Zarządu Fundacji Współpracy, Andrzeja Sosnowskiego – Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty i Bożeny Mayer-Gawron – Wicedyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji wręczono nagrody i dyplomy szkołom wyróżnionym w konkursie.

Czytaj więcej...

Teraz Polska

Jest nam bardzo miło zawiadomić, że Fundacja Polskiego Godła "Teraz Polska", przedłużyła naszemu organowi prowadzącemu - Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego "Chemobudowa-Kraków" Spółka Akcyjna, możliwość korzystania z tego znaku.
Tym samym firma zalicza się do grupy najlepszych polskich przedsiębiorstw, które dzięki swoim walorom jakościowym wyróżniają się na rynku i stanowią  wzór dla innych.
GRATULUJEMY !!!

Strona 1 z 93