czwartek, marzec 21, 2019

Dni Otwarte Szkoły - 16 marca 2019r. oraz 27 kwietnia 2019r.
od godz. 9.00 - 12.00
ZAPRASZAMY młodzież z gimnazjów i szkół podstawowych !!!!

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TVP z cyklu „Dobre, bo polskie” poświęconego firmie "Chemobudowa-Kraków S.A.".

Kolorowy dom

„KOLOROWY DOM”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje na terenie Dzielnicy I w Krakowie projekt „Kolorowy dom”, którego celem jest odnowienie mieszkań osób chorych, starszych i niepełnosprawnych.

Prace remontowe były wykonywane przez uczniów Centrum Kształcenia Praktycznego ul. Wesele 41 i uczniów Zespołu Szkół Przyzakładowych CHEMOBUDOWA S.A Kraków, os. Urocze 13, którzy przychylnie odpowiedzieli na prośbę pracowników MOPS.

Odnawiane mieszkania były bardzo zaniedbane i nie remontowane od kilkudziesięciu lat, a ich mieszkańcy to osoby nie mogące we własnym zakresie wykonać niezbędnych prac. Dzięki bezinteresownej pracy uczniów oraz zaangażowaniu Dyrekcji Szkół w projekt „Kolorowy Dom”, udało się zrealizować cele projektu. Wszystkie osoby, które mają odświeżone mieszkania, długo będą cieszyć się efektami ciężkiej i profesjonalnej pracy.